למעסיק

כרואי חשבון בעלי ניסיון אנו יודעים שגיוס איש כספים שמתאים לצוות הכספים שלך דורש שילוב של הכרות והבנה מעמיקה של עולם הכספים החל ממוסדות הלימוד, אבחנה בין המשרדים בסקטורים השונים ועד לניסיון במחלקות כספים בחברות שונות, תוך כדי הפעלת שיקול דעת מירבי בבחירת המועמד.

בקונקטורס פיתחנו את מודל ה"קונקטורים" שבנוי מצוות רואי חשבון מנוסים הנמצאים בתפקידים בכירים שונים.
הצוות מורכב ממנהלי כספים מובילים וחשבים בכירים, בעלי ראייה רחבה על שוק העבודה בתחומים שונים כגון הייטק, סטארטאפים, תעשייה, מסחר, נדל"ן, פיננסים ועוד.

בנוסף הצוות כולל רואי חשבון בתפקידי מנג'ר ממשרדי ה-BIG4 ומהאשכולות השונים.

It's all about people

& Relationship

תהליך איתור המועמדים שלנו מתבצע תחילה באמצעות רשת נטוורקינג פנימית שיצרנו, מלווה בהמלצות של ה"קונקטורים" לאחר שחוו דעתם על המועמד.

בשלב הבא המועמד עובר ראיון נוסף ובו בחינה מקצועית ואישיותית על ידי המגייסים הראשיים. בשלב זה אנו מצליבים את המידע וההתרשמות מהראיון יחד עם המלצות של קולגות, מנהלים ושותפים (במשרדים) על המועמד. מעבר לבחינת הרמה המקצועית הנדרשת בתפקיד שנבחנת ע"י רואה חשבון מנוסה, הצוות שלנו יודע לבדוק אם המועמד מתאים לדי.אן.איי של החברה המגייסת.

השיטה והמנגנון שיצרנו בנויה מהיכרות ישירה ואישית עם המועמד בשילוב של בדיקות אישיותיות ומקצועיות מצידנו תוך הבנה של רצון ושאיפות המועמד, כל זאת על מנת למצוא את המועמד הנכון ביותר לתפקיד.

בוא נצא לדרך

לאיזה תפקיד תרצה לגייס?